098 006 31 14

"Літературні вподобайки" Валентин Тарасов

"Літературні вподобайки" Валентин Тарасов

Як відомо, ніхто не скаже про хист й талант автора краще, аніж його читачі!

Тому, Видавництво «Перун» запроваджує нову рубрику літературних вподобайок. Щомісяця ми будемо публікувати найкращі зразки читацьких відгуків, рецензій та коментарів на твори наших улюблених авторів.😌📚

Відкриває нашу алею «зіркових авторів» Валентин Тарасов – актор, драматург, телережисер і письменник, автор романів: «Інтимне життя самотності» та «Милый развратник».

Ми зібрали декілька цікавих відгуків та вирішили поділитися з вами:

1. "Добрий вечір! Щойно дочитала «Інтимне життя...». Що називається, «проковтнула» за сьогодні. Твір сподобався (якби не сподобався, то не писала б). Все, про що там написано - справжнє. Всі переживають такі події в житті. Я - не виключення. Може не все, але переживаю. З‘явилося відчуття того, що це про мене в деякій мірі. Іноді виникає відчуття, що проживаєш не своє життя... Точніше - не так. Іноді, як герой, бачиш все зі сторони. І думки з‘являються ідентичні.
Можу сказати (це мої відчуття) : «Я думаю так, як персонажі твору. І зі мною теж відбуваються (іноді) такі ж речі, як з ними».
Сподобалось. Ще буду думати і «проживати» Ваш твір. Зробила позначки олівцем. Дякую.
Завтра почну читати другу Вашу книгу" – зазначає одна з читачок роману.

2. А Сергій Артеменко коментує прочитаний твір ось так:
"Вітаю, друже!)
З претензією я до тебе!!!
Сьогодні в обід нарешті забрав "Інтимне життя самотності".
Станом на 19.30 вже десь 70% прочитано!
Як так?
Думав, хоча б на пару днів вистачить😄😄😄
З "Любим розпусником" та сама історія)))
Чекаємо наступні!
Дякую! Дуже цікаво!!!)

І на десерт, досить структурований та емоційно наповнений відгук від - Olena Sinchenko

3. «Дуже незвичний І зовсім новий для мене Валентин Тарасов. І я навіть не знаю, які емоції і відчуття в мене викликав цей роман...
Напевне саме через те, що я очікувала зовсім іншого (або звикла до іншого) мені першу половину книги було важко. Інколи навіть хотілось відкласти роман, щоб дати йому і собі час.
Проте, друга половина прочиталась буквально за годинку-другу.
Книга про самотнього чоловіка, який у вільний від роботи час бавиться сайтами розваг. Він на одному з сайтів знайомиться з трохи навіженою самотньою вчителькою математики) В романі описуються події з їх теперішнього та їх минулого. Ще однією сюжетною лінією йде історія кохання двох людей, яких поєднала і розлучила війна.
Книга лишила неоднозначні і суперечливі враження. Але це однозначно цікавий роман і нова сторона чудового автора)

Тож, поціновувачі якісної української літератури: читайте, аналізуйте й обов’язково діліться враженнями після прочитаного з автором й іншими читачами. Саме завдяки зворотньому зв’язку з вами, ми можемо розвиватися й вдосконалюватися!

10.06.2022

Повернення до списку